Kullanıcı Girişi

Kullanıcı Adı :
Şifre :

Ücretsiz reklam vermek için tıklayın!

İmren Pompa

Kategorisi

:Oto Bakım

Bölgesi

:Yenimahalle

Telefon

:0312 394 38 06

Fax

:0312 395 30 80

Web

:imrenpompa.com
:imren@bosch-autonet.com

Adres

:Merkez San. Sit. 1338 Sk. No:3 İvedik-Yenimahalle/Ankara
İmren Pompa en son teknolojiyi ve tecrübesini kullanarak en iyi dizel pompa servisini vermeyi bir kalite anlayışı haline getirmektedir


Firmamız ;


1988 yılından beri dizel sektöründe elde ettiği bilgi ve deneyim birikimi ile hizmet veren İmren Pompa, dünyanın en büyük otomotiv yan sanayi tedarikçisi olan Bosch'un yetkili servisi olarak 2007 yılından beri dizel yakıt sistemleri bakım ve onarımı konusunda faaliyet göstermektedir.

 

Dizel ve pompa sistemleri konusunda yetkili servis olmasını orijinal dizel yedek parça kullanmak ve dizel teknolijisine yaklaşımıdır.

 

Türkiye sanayisinin kalplerinden biri İvedik’te dizel ve pompa sistemlerinde çalışmalarına devam etmektedir. Yetkili dizel servisi olduğu için, hizmet ve dizel yedek parçalarımızın tamamı Bosch güvencesi altındadır.

 

Elektronik, araçlarda vazgeçilmez unsur olduğunda beri diyagnoz test cihazları, arıza teşhislerinde oldukça önem kazanmıştır. Bütün dizel pompa bakım, onarım işlemlerinde Bosch tarafından sunulan eğitimin yanısıra, teknolojimiz ve tecrübemiz ile en bilimsel çözümleri üretir, hizmetimizin kalitesini doruk noktada tutmaya özen gösteririz.

 

Bosch'un İç Anadolu Bölgesi yetkili servisi olmasına karşın, diğer bölgelerdeki servis taleplerinide karşılamaktadır.

 

İmren  Pompa LTD. ŞTİ. Bosch-Türkiye tarafından A sınıf dizel pompa tamir, bakım ve onarım servisi olarak belgelendirilmiştir.

--

Resimler

Mesajlar

Ad Soyad : Mesaj :
E-posta :  
Onay kodu :  

Benzer İşyerleri

Arama

21/08/2018 Gün Ortalama:322  Bugün 134 Ziyaret var  Sitede 1 kişi var  IP:54.156.85.167